Współpraca

 

WSPÓŁPRACA

Jako zarządzający przedsiębiorstwem chciałbym przekazać kilka informacji dotyczących podjęcia współpracy z WFD Translift.
Firma nasza powstała w czerwcu 1950 roku. Działalność firmy związana zawsze była z branżą dźwigową. Dzisiaj jesteśmy Spółką w grupie Europejskiego Centrum Inwestycyjnego i nadal pozostajemy w branży dźwigowej.

WSPÓŁPRACA  PARTNERSKA

W naszej Spółce jest zasada, że wszystkie problemy powinny być rozwiązywane wspólnie. W związku z czym klienci postrzegają nas jako partnera, który pomaga przezwyciężyć trudności. Im lepsza będzie Twoja organizacja zarządzania częściami do dźwigów, tym silniejsza stanie się Twoja firma. Działając wspólnie, możemy optymalnie wykorzystać  wszystkie możliwości.
Podczas gdy Ty będziesz dbał o najwyższą jakość obsługi klienta, my będziemy troszczyć się o szybkie i rzetelne dostarczenie części zamiennych. Jeśli pojawią się nowe technologie, my zadbamy o odpowiednie poradnictwo i szkolenia.  W przypadku, gdy będziesz dążyć do osiągnięcia najwyższej wydajności, my zapewnimy szybkie, kompleksowe dostawy w atrakcyjnych cenach. Takie są zasady działania firmy WFD Translift i dlatego partnerska współpraca z nami jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Nasi Pracownicy są bardzo zaangażowani w swoje obowiązki i zawsze trzymają rękę na pulsie. Rozmawiają Twoim językiem, rozumieją wyzwania, którym musisz sprostać i myślą kreatywnie. Realizowanie zamówień, doradzanie klientom, zdobywanie ich zaufania i dbanie o doskonałą współpracę to tylko niektóre dziedziny, w których nasi pracownicy się wyróżniają. Dla nas praca z pasją, entuzjazmem i inspiracją przekłada się na wysoką jakość wytwarzanych produktów.
Jesteśmy zainteresowani podjęciem generalnej bezpośredniej współpracy w pełnym zakresie naszego działania począwszy od przeprowadzania  audytu dźwigów i określenia w ten sposób ich stanu technicznego, poprzez dostawy oryginalnych części zamiennych, w tym zestawów modernizacyjnych przedłużających funkcjonowanie istniejących wind lub ich modernizację etapową lub jednorazową w ujęciu kompleksowym. Dostarczamy również kompletne dźwigi z napędem elektrycznym lub hydraulicznym, w wersji z maszynownią lub bez maszynowni.